تبلیغات
8pic.ir   مكانی برای آپلود رایگان فایل های شما 8pic.ir   مكانی برای آپلود رایگان فایل های شما آگهی استخدام ادارات و ارگانهای دولتی - شرایط اختصاصی ازمون اعزام به خارج فرهنگیان
آگهی استخدام ادارات و ارگانهای دولتی
سوالات،منابع،آزمون، استخدامی ،بانک ،صادرات،شرکت، نفت،استانداری،شهرداریها.تامین،اجتماعی،مخابرات،مصاحبه،عمومی،اختصاصی

لینکدونی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکستان

← آمار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :

شرایط اختصاصی ازمون اعزام به خارج فرهنگیان

1- مشاغل سرپرستی‌ها

1/1- کارشناس آموزش، امتحانات و امور پرورشی: اشتغال در پستهای كارشناس، كارشناس مسئول، رئیس گروه و بالاتر، منحصراً مربوط به حوزه‌های آموزشی در سطح منطقه، استان وحوزه ستادی با حداقل 10 سال سابقه اشتغال در پستهای مذكور كه 3 سال آن از 1385 به بعد باشد .

2/1- کارشناس اموراداری و مالی (عامل ذیحساب): اشتغال در پستهای كارشناس، كارشناس مسئول، رئیس گروه و بالاتر منحصراً مربوط به حوزه فعالیت‌های مالی در سطح منطقه، استان و حوزه ستادی با حداقل 10 سال سابقه اشتغال در پستهای مذكور كه 3 سال آن از 1385 به بعد باشد

2- مشاغل مدارس

1/2- مدیر واحد آموزشی: داشتن حداقل 7 سال سابقه مدیریت در واحدهای آموزشی (ابتدایی، راهنمایی، متوسطه، پیش دانشگاهی یا مراكز تربیت معلم) تا تاریخ 31/6/89، كه 2 سال آن از 1/7/85 به بعد باشد.

تبصره: افرادی که استخدام اولیه آنها در مشاغل معلمان بوده است (مشمولین بخشنامه سابق 230/1د مورخ 6/12/58 ) شاغل در سطوح زیر به شرط داشتن حداقل 4 سال سابقه مدیریت واحد آموزشی می‌توانند در «رشته مدیریت» شركت كنند:

الف- کلیه شاغلین در حوزه ستادی از سطح کارشناس و بالاتر.

ب- روسا، معاونان، مدیران، روسای گروه و اداره و كارشناسان مسئول و كارشناسان ادارات کل استان

ج- روسا، معاونان، مسئولان دوره‌های تحصیلی، كارشناس امور آموزشی مناطق و نواحی (مدیریت‌ها).

2/2- معاون واحد آموزشی: داشتن حداقل 5 سال سابقه مدیریت یا معاونت واحدهای آموزشی (ابتدایی، راهنمایی، متوسطه، پیش دانشگاهی یا مراكز تربیت معلم) تا تاریخ 31/6/89 كه حداقل 2 سال آن از تاریخ 1/7/1385 به بعد باشد.

تبصره: افرادی که استخدام اولیه آنها در مشاغل معلمان بوده است (مشمولین بخشنامه سابق 230/1د مورخ 6/12/58 ) شاغل در سطوح زیرمی‌توانند در رشته «معاونت واحدهای آموزشی» شركت كنند:

الف- کلیه شاغلین در حوزه ستادی از سطح کارشناس و بالاتر.

ب- روسا، معاونان، مدیران، روسای گروه و اداره و كارشناسان مسئول و كارشناسان ادارات کل استان.

ج- روسا، معاونان، مسئولان دوره های تحصیلی، كارشناس امور آموزشی مناطق و نواحی (مدیریت‌ها).

تذكر: راهنمایان آموزشی و معلمان راهنما در صورت داشتن سایر شرایط می‌توانند در رشته تخصصی تدریس خود  داوطلب شوند.

3/2- آموزگار، دبیر: داشتن حداقل 7 سال سابقه تدریس موظف و تمام وقت در رشته مورد تقاضا تا تاریخ31/6/89  كه 3 سال آن بصورت متوالی یا متناوب از 1/7/85 به بعد ‌باشد.

تذكرات:

1- آموزگاران دوره ابتدایی باید توانایی و تسلط كافی برای تدریس در كلاسهای چند پایه را داشته و دوره های آشنایی با كتب جدید‌التالیف (بخوانیم و بنویسیم، هدیه‌های آسمانی، آموزش قرآن و...) را گذرانده باشند. ارائه گواهی‌های مربوط، در مرحله سنجش و ارزیابی حضوری الزامی است.

2- مدیر آموزگاران با داشتن شرایط عمومی می توانند در رشته «آموزگاری» شركت نمایند.

3- دبیران باید علاوه بر رشته تخصصی خود، توانایی تدریس دروس مرتبط و نیمه مرتبط را داشته و دوره های آشنایی با كتب جدید التالیف رشته تخصصی را گذرانده باشند. (ارائه گواهی دوره ها در مرحله سنجش و ارزیابی حضوری الزامی است)

4- مدرسان مراكز تربیت معلم و آموزشکده های فنی در صورت داشتن سایر شرایط می‌توانند در آزمون رشته تخصصی تدریس خود كه مورد نیاز مدارس خارج از كشور باشد (جدول رشته‌های آزمون)، شركت نمایند.

یاد آور می شود در صورت قبولی نهایی این افراد از هیات علمی خارج و به سمت دبیری مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری مامور می گردند .

5- آن دسته از همكارانی كه در هنرستانهای فنی، حرفه‌ای و كاردانش با سمت دبیر یا هنر آموز به تدریس اشتغال دارند، در صورت دارا بودن شرایط می‌توانند در رشته تخصصی خود كه مورد نیاز مدارس خارج از كشور باشد (جدول رشته های آزمون)، داوطلب شركت در آزمون شوند.

4/2- مشاور تحصیلی و تربیتی: داشتن حداقل 7 سال سابقه كار در رشته مشاوره تحصیلی تا تاریخ 31/6/89،  كه 3 سال آن بصورت متوالی یا متناوب از 1/7/1385 به بعد باشد.

5/2- مربی امور تربیتی: داشتن حداقل 7 سال سابقه كار در رشته امور تربیتی مدارس تا تاریخ 31/6/89 كه حداقل 3 سال آن بصورت متوالی یا متناوب از تاریخ 1/7/1385 به بعد باشد.

تذكرات:

1- آن دسته از نیروهای آموزشی كه رشته تدریس و مدرك تحصیلی آنان متفاوت است، چنانچه دارای 7 سال سابقه تدریس موظف و تمام وقت منتهی به تاریخ 31/6/89  باشند، می‌توانند در رشته تدریس خود شركت نمایند.

2- دبیرانی كه یك ماده درسی را همزمان در دوره‌های راهنمایی و  متوسطه تدریس می‌كنند و یا در 5 سال گذشته بین دوره‌های یاد شده جا به جا شده‌اند، بر اساس دوره تحصیلی مندرج در آخرین حكم كارگزینی خود مجاز به شركت در آزمون آن دوره خواهند بود.

3- آن دسته از آموزگاران، دبیران، مربیان تربیتی و مشاوران تحصیلی كه بر اساس بخشنامه سابق اد/230 مورخ 6/12/58 در ادارات ستادی یا اجرایی اشتغال دارند، به شرط داشتن حداقل 2 سال سابقه تدریس، كار تربیتی یا مشاوره تحصیلی موظف در مدارس، می‌توانند در آزمون رشته تخصصی خود شركت نمایند.

6/2- دفتر دار:

                  داشتن حداقل 7 سال سابقه كار در امور دفتر داری  ( متصدی دفتری ، پایگاه اطلاعات دانش آموزی و کارشناس آموزش و سنجش دوره های مختلف تحصیلی ) كه 2 سال آن منتهی به شهریور 1389 باشد.

 

سوالات سالهای قبل ازمون اعزام به خارج فرهنگیان کلیک کنید

درباره وبلاگ

برای دریافت سوالات آزمون های استخدامی ارگانهای دولتی به www.banksoallat.comمراجعه نمایید.آدرس ایمیل m.fakhr81@yahoo.com
مدیر وبلاگ : اشکان ف

آخرین پست ها

جستجو

نظرسنجی

 • میزان تحصیلات شما چیستنویسندگان

سوالات،منابع،آزمون،استخدامی،بانک،صادرات،شرکت،نفت،استانداری،شهرداریها.تامین،اجتماعی،مخابرات، مصاحبه،عمومی،اختصاصی

Powered by WebGozar