تبلیغات
آگهی استخدام ادارات و ارگانهای دولتی - ثروتمند ترین مرد دنیا در سال 2015
آگهی استخدام ادارات و ارگانهای دولتی
سوالات،منابع،آزمون، استخدامی ،بانک ،صادرات،شرکت، نفت،استانداری،شهرداریها.تامین،اجتماعی،مخابرات،مصاحبه،عمومی،اختصاصی
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
برای دریافت سوالات و هدیه رایگان آزمون های استخدامی به سایت www.banksoallat.com مراجعه نمایید. و یا اینجا کلیک کنید
فقط تعداد کمی از ما می دانیم که چگونه به یک میلیونر تبدیل شویم. بسیاری از ما یک زندگی در حد متوسط داریم و از آن چه که داریم رضایت داریم، در حالی که بقیه در رویای این که روزی پولدار خواهند شد باقی می مانند. 
البته می توان بلیط بخت آزمایی برنده شد یا این که اختراع بزرگی را انجام داد. ولی حقیقت این است که اکثریت مردم هرگز واقعا به حالتی که از میلیونر بودن تصور دارند نمی رسند. به همین دلیل است که تبدیل شدن به یک میلیاردر خودساخته بسیار جذاب است. 
البته برای ما مردم عادی این تقریبا غیر ممکن به نظر می رسد. ولی این ده مرد غیر ممکن را ممکن ساخته اند. آنها گدشته گوناگونی داشته اند، برخی تقریبا در فقر رشد یافته اند، در حالی که بقیه کاملا از طبقه متوسط جامعه بوده اند. ولی همه آنها یک چیز مشترک داشته اند: "جاه طلبی". 
جالب است که بدانیم برخی از این افراد قبل از این که بسیاری از ما حتی بتوانیم یک اتومبیل را برانیم در مسیر ثروت قرار گرفته اند. با نگاهی به گذشته آنها و دیدن این که چه راه طویلی را طی کرده اند و این که حتی برخی این مسیرها چقدر ساده جلوه می کنند جالب است. ولی طبق گفته قدیمی ترها اگر این مسیر آسانی بود همه ثروتمند می شدند. حتما دلیلی دارد که همه این افراد میلیاردر هستند که مستلزم سختکوشی، فکر، تیزهوشی اقتصادی، و جاه طلبی زیاد می باشد و فقط مقدار کمی شانس دارند برای این که در زمان مناسب در مکان مناسب قرار بگیرند.
1. بیل گیتس
ثروت خالص 72,000,000,000 دلار, مگر این که در یکی یا دو دهه اخیر در غار زندگی کرده باشید که ندانید بیل گیتس تقریبا بالای این لیست قرار دارد. 
وارن بافت شماره دوی لیست است، بیل گیتس یکی از معروف ترین میلیاردرهای زندگی ماست. درواقع، ثروتمندترین مرد جهان برای 15 سال از 20 سال گذشته بوده است. موسس مایکروسافت ثروت زیادی را انباشته است و بسیاری از مردم می دانند او حتی یک مدرک دانشگاهی هم ندارد. او در هاروارد حضور داشت، ولی نهایتا دانشگاه را راها کرد که همان طور که حداقل از ظاهر او پیداست تاثیر زیادی به زندگی او وارد نکرده است. بیل گیتس از ریاست مایکروسافت کناره گیری کرد و وقت خود را صرف موسسه خیریه بیل و ملیندا گیتس کرد، یک موسسه نیکوکاری که او با همسر خود تاسیس کرد. 
در حال حاضر بیل گیتس، برای ریشه کن کردن فلج اطفال در کنار 6 میلیاردر دیگر فعالیت می کند. با وارن بافت و بیش از 100 نفر دیگر، بیل گیتس متعهد شده است که حداقل نیمی از ثروت خالص خود را به موسسه نیکوکاری ببخشد. 
2. وارن بافت 
ثروت خالص 58.8 میلیارد دلار کنار مرد شماره یک، وارن بافت احتمالا یکی از معروف ترین افراد در آمریکا است, او یک سرمایه گذار باهوش است که برای انجام همه حرکت های درست و خلق ثروت در طول زمان، به وجود آمده است, درحالی که اهل عمل بوده و هست. با استناد به وب سایت او، اولین کسب و کار او با یک دوست در زمان دبیرستان بوده است. او و دوستش یک دستگاه پین بال (نوعی وسیله بازی) خریدند و در یک سالن آرایش گذاشتند. به جای این که سود عایدی را خرج کنند، مجددا روی ماشین های بیشتری سرمایه گذاری کردند تا این که هشت ماشین پین بال درفروشگاه های مختلف داشتند. سپس او شرکت را فروخت و پول را برای خرید سهام و برای شروع کسب و کار کوچک دیگری سرمایه گذاری کرد. فقط با آن فعالیت ها، او در سن 26 سالگی 174,000 دلار داشت. با احتساب تورم، این مقدار برابر 1.4 میلیون دلار به پول امروز می باشد. این تقریبا ساده به نظر می رسد، نه؟ 
تنها چیزی که اکثر مردم بیشتر درمورد بافت تحسین می کنند این است که او هنوز در همان خانه ای که در سال 1957 به قیمت 31.500 دلار خریده است زندگی می کند و یک زندگی نسبتا صرفه جویانه دارد، هرچند که با ثروت او جور در نمی آید، به دلیل این که او یکی از ثروتمندترین افراد دنیا است.

ثروت خالص 41 میلیارد دلار. لری الیسون از یک خانواده یهودی از قشر متوسط جامعه آمده است و از 9 ماهگی مادرش او را رها کرد تا توسط عمو و عمه اش رشد کند. 
 3. لری الیسون
ثروت خالص 41 میلیارد دلار. لری الیسون از یک خانواده یهودی از قشر متوسط جامعه آمده است و از 9 ماهگی مادرش او را رها کرد تا توسط عمو و عمه اش رشد کند. 
بعد از فوت عمه اش، دانشگاه را ترک کرد و نهایتا، به شمال کالیفرنیا رفت و شروع به کار کردن برای شرکت Ampex کرد. الیسون روی یک پایگاه داده برای CIA کار کرد که نامش را اوراکل گذاشت. در نهایت، به دلیل محصول شاخص او، نام شرکت به شرکت سهامی سیستمهای اوراکل (Oracle Systems Corporation) تغییر یافت. الیسون به دلیل سهم به سزایی که در شرکت داشت پول خوبی دریافت کرد که شامل میلیون ها دلار پاداش می شد. از سرگرمی های او می توان از مجموعه خانه های میلیاردرها در ساحل کربن مالیبو و خرید جزیره لانای هاوایی (که مالک 98% آن است) نام برد. ولی موفقیت تنها به خود او برنمی گردد، دخترش مگان، یک سری فیلم خوب هالیوودی تولید کرده است که معروف هستند، مثل “American Hustle” و “Zero Dark Thirty”. خود الیسون نیز در قسمت کوچکی از مرد آهنی 2 ایفای نقش کرد.
4. مایکل بلومبرگ
ثروت خالص 31,000,000,000 دلار. زمانی مایکل بلومبرگ ثروتمندترین شهردار جهان شناخته می شد. در حال حاضر، او فقط بین ده مرد ثروتمند امریکا قرار دارد. شهردار سابق مدرک کارشناسی مهندسی الکترونیک از دانشگاه جان هاپکینز و یک مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) از مدرسه کسب و کار هاروارد دارد. 
بلومبرگ به عنوان یک عضو اصلی در برادران سالومون شروع به کار کرد، یک بانک سرمایه گذاری در بورس وال استریت، و وقتی مجبور یه ترک شرکت شد، پول خوبی به مبلغ 10 میلیون دلار دریافت کرد. با استفاده از آن پول، او شرکت خود را تاسیس کرد که در زمینه سیستم های نوآورانه در بازار فعالیت می کرد. 
او در نهایت برای این که بتواند یک تجربه سیاسی به عنوان شهردار نیویورک سیتی داشته باشد از مدیریت اجرایی شرکت (CEO) نیز کنار کشید. 
حال که او یک شهردار است، با برنامه های سیاسی و بشر دوستانه پیش می رود، که شامل تمرکز در برنامه های ضد سلاح در ایالات متحده و برنامه هایی برای کمک به فرم ژورنالیستی کسب و کار در افریقا می باشد. او همچنین 100 میلیون دلار از طریق موسسه بیل گیتس برای ریشه کن کردن فلج اطفال کمک کرد. به طور کلی، او نزدیک به 2.4 میلیارد دلار برای امور خیریه کمک کرده است.
نوع مطلب :
برچسب ها : ثروتمند ترین مرد های دنیا،
لینک های مرتبط :
          
چهارشنبه 11 شهریور 1394
چهارشنبه 11 شهریور 1394 05:54 ب.ظ
با ثبت وبلاگ خود در بزرگترین بانک وبلاگ های ایرانی بازدید خود را چندین برابر کنید..
چهارشنبه 11 شهریور 1394 11:48 ق.ظ
با ساخت وبلاگ در سیستم لاین بلاگ روزانه بیش از هزاران نفر بازدید داشته باشید.....
فقط کافیست مطالب خود را در لاین بلاگ نیز انتشار دهید

پس همین حالا وبلاگت رو روی لاین بلاگ بساز
www.lineblog.ir

دوستان زیادی توی لاین بلاگ وبلاگ دارن
تو هم به جمع اونا بپیوند
چهارشنبه 11 شهریور 1394 10:24 ق.ظ
جایی که همه مثل هم فکر می کنند هیچ کس به اندازه ای که باید فکر نمی کند!

چهارشنبه 11 شهریور 1394 08:25 ق.ظ
سلام و ادب و احترام امیداورم سال خوبی آغاز کرده باشید
دوست گلم وب جالبی داری ممنون میشم سری به ما هم بزنی و با هم تبادل لینک داشته باشیم مرررسی
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

موضوعات
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
سوالات،منابع،آزمون،استخدامی،بانک،صادرات،شرکت،نفت،استانداری،شهرداریها.تامین،اجتماعی،مخابرات، مصاحبه،عمومی،اختصاصی